piraeus247.gr
αρχείο λήψης (2)
ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 27/11/23 ΕΩΣ 03/12/23

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-11-2023

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 00:50 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΛΗΜΝΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Η – Ε2

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ 06:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ D3 – E1 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ
ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ
ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ

ΤΖ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ
ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 08:25 ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ
ΣΗΤΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΗΡΑ

Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 18:00 ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΚΑΣΟ
ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ
ΡΟΔΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ 2 09:40 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ

ΘΗΡΑ

D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ
ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:15 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Η – Ε2 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΡΙΤΗ 28-11-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ
ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ
ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Η – Ε2
B.GALAXY 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 15:00 ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΣΥΜΗ
ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ

D3 – Ε1

ΔΙΑΓΟΡΑΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ
ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ
ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 10:40 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ
ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 12:50 ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:35 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ
ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ
ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9 B.GALAXY 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Η – Ε2

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-11-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Η – Ε2
ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – Ε2 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ
ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ
ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ 08:10 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ
ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ
AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2 08:10 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 09:55 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ
ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ
ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ

Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 18:00 ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΣΗΤΕΙΑ
ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ
ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ
Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:15 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Η – Ε2 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ 30-11-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ
ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Η – Ε2
B.GALAXY 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 15:00 ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ
ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ
ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ
ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 11:25 ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ
ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ
ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ

D3 – Ε1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:35 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ
ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ
ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9 B.GALAXY 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 23:15 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΜΥΚΟΝΟ
ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Η – Ε2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01-12-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ
ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Η – Ε2

Ν.ΣΑΜΟΣ 06:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ
ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 15:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ
ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΛΗΜΝΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2 08:20 ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ
ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ

D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:30 ΡΟΔΟ ΧΑΛΗ ΔΙΑΦΑΝΙ
ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ
AΝΑΦΗ ΘΗΡΑ

Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 18:00 ΘΗΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ
ΡΟΔΟ

Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 16:40 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ
ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 18:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ
Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Η – Ε2 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – E2

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ
ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Η – Ε2
B.GALAXY 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – E2 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

ΔΙΑΓΟΡΑΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ D3 – E1 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 12:00 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ
ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ

D3 – E1 B.GALAXY 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Η – Ε2
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2023

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ
ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ
    ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ H – E2

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 12:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ
ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ
ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:15 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ
Λ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 19:35 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ
ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 20:00 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ H – E2 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Ά. Γεωργιάδης στο Πρώτο: Είναι θεωρία το ανθρώπινο λάθος στην τραγωδία των Τεμπών ή δικαστική πραγματικότητα;

Στέφανος Κασσελάκης: Ποτό με τον Τάιλερ στο κέντρο της Αθήνας μετά την πορεία για το Πολυτεχνείο

Πειραιάς: Τρεις έλεγχοι για σεξουαλική παρενόχληση στον ίδιο εκπαιδευτικό μέσα σε 10 χρόνια