piraeus247.gr
Download (60)
ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 23-10-2023 ΕΩΣ 29-10-2023

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-10-2023

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ
    AQUA JEWEL 05:00 ΚΥΘΗΡΑ D3 – E1 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΙΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9
ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 06:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – Ε2 ΑΝΕΜΟΣ 07:45 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ H – E2

Μ.ΣΤΑΡ 2 08:10 ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ
ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1 SUPER JET 2 09:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 08:25 ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ
ΣΗΤΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΗΡΑ

D3 – E1 SUPERRUNNER JET 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ
ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ
ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ

ΤΖ – Ε7

SUPERRUNNER JET 19:00 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ
ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 18:00 ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΚΑΣΟ
ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ
ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ 1 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ

ΡΟΔΟ

D3 – E1

ΑΝΕΜΟΣ 21:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ H – E2 Ν.ΣΑΜΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ 1 23:59 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΡΙΤΗ 24-10-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ
ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9
ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ 06:35 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 09:05 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ
ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

D3 – Ε1 AQUA JEWEL 10:00 ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ Α.Σ. – Ε9

ΑΡΙΑΔΝΗ 10:20 ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΒΑΘΥ D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 15:00 ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΣΥΜΗ
ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 12:45 ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ
ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ
ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ
ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 ΑΡΙΑΔΝΗ 18:00 ΒΑΘΥ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2

SUPER JET 2 20:10 ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ
ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ 1 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ 1 23:59 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-10-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9
ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Λ – Ε7
Ν.ΣΑΜΟΣ 07:45 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ
ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2 08:05 ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ

ΣΥΡΟ

D3 – E1 SUPER JET 2 09:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 09:55 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ
ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ
ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ

D3 – E1 SUPERRUNNER JET 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ
ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ
ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ
AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

SUPERRUNNER JET 19:00 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 18:00 ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΣΗΤΕΙΑ
ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ
ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2

ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ –
ΠΥΛΗ

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ 1 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 06:20 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ H – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2 ΑΝΕΜΟΣ 07:45 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ H – E2

ΑΡΙΑΔΝΗ 09:40 ΡΟΔΟ ΚΩ ΒΑΘΥ D3 – E1 SUPERRUNNER JET 08:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 10:55 ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΡΟΔΟ
ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ
ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ

D3 – Ε1 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 15:00 ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ
ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ
ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ
ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ
ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

SUPERRUNNER JET 15:20 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ 1 18:00 ΒΑΘΥ ΚΩ ΡΟΔΟ D3 – E1

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – Ε2

AQUA JEWEL 19:30 ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ

ΚΥΘΗΡΑ

D3 – E1 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

SUPER JET 2 20:10 ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9 ΑΡΙΑΔΝΗ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 20:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ
ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΑΝΕΜΟΣ 21:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ H – E2

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 22:50 ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΜΥΚΟΝΟ
ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ 26-10-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ
ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ
ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9
Ν.ΡΟΔΟΣ 06:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ Η – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΙΟ Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2 ΑΝΕΜΟΣ 07:45 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ H – E2

Μ.ΣΤΑΡ 2 08:10 ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ
ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1 SUPER JET 2 09:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 13:30 ΡΟΔΟ ΧΑΛΗ ΔΙΑΦΑΝΙ
ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ
AΝΑΦΗ ΘΗΡΑ

D3 – E1 SUPERRUNNER JET 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ
ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 14:55 ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ
ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 AQUA JEWEL 15:00 ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ
ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Σ. – Ε9

SUPERRUNNER JET 19:00 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 15:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ
ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΛΗΜΝΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ 2 18:00 ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΣΥΜΗ
ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

ΑΝΕΜΟΣ 21:50 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ H – E2 Μ.ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ 18:00 ΘΗΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ
ΔΙΑΦΑΝΙ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 18:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ
Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ 20:00 ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η – E2

ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – E2

ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-10-2023

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ
– ΠΥΛΗ
ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9
ΑΡΙΑΔΝΗ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ 06:20 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ H – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – E2 ΑΝΕΜΟΣ 07:45 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ H – E2

Μ.ΣΤΑΡ 1 09:40 ΡΟΔΟ ΚΩ ΒΑΘΥ D3 – E1 SUPERRUNNER JET 08:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9
Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 12:00 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ
ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ

D3 – E1 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7

SUPERRUNNER JET 14:55 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 18:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ
ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΡΟΔΟ
D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7 ΦΑΙΣΤΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

H – Ε2

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΑΡΙΑΔΝΗ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

SUPER JET 2 20:10 ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-10-2023

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α’ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2023

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : Επειδή ενδέχεται να γίνουν τροποποιήσεις , τα δρομολόγια των πλοίων πρέπει απαραίτητα να ε π ι β ε β α ι ώ ν ο ν τ α ι
καθημερινά από το τηλ. 14944 του ΟΤΕ ή από τα τηλ.:14541.

ΑΦΙΞΕΙΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΠΛΟΥ
ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ

  • ΠΥΛΗ

ΕΛΥΡΟΣ 06:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3 CHAMPION JET 2 07:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ

ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ 06:15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3 Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07:25 ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π. 06:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η – Ε2 Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07:30 ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 15:00 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 SUPER JET 2 09:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ
ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ
Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 2 17:05 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΣΥΡΟ

Α.Σ. – Ε9 SUPERRUNNER JET 12:00 ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ Α.Σ. – Ε9

SUPERRUNNER JET 19:00 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17:30 ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ
Λ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ 19:35 ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ
ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9 Μ.ΣΤΑΡ 1 18:00 ΒΑΘΥ ΚΩ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 19:45 ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ Λ – Ε7 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20:00 ΜΕΣΤΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Η – E2

ΑΝΕΜΟΣ 20:40 ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ H – E2 ΚΝΩΣΟΣ Π. 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ H – E2

SUPER JET 20:55 ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ
ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ
ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. – Ε9 ΕΛΥΡΟΣ 21:00 ΧΑΝΙΑ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 23:20 ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ Λ – Ε7 ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 23:55 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΛΗΜΝΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ ΤΖ-Ε7

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

62 χρόνια από την ανέγερση του Τείχους του Βερολίνου

ΑΑΔΕ: «Σφραγίστηκε» για 10 μέρες μπαρ στη Ζάκυνθο – Νέα «λουκέτα» σε 14 επιχειρήσεις

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ 27/11/23 ΕΩΣ 03/12/23